Megbízható, nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

TERÜLETI KÉPVISELŐ

(HF 9-6710)

munkakörbe Békés megye területére.

Feladat:

  • Termény felvásárlása,
  • Input anyagok értékesítése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a régió gazdáival, termelőivel,
  • Meglévő ügyfélkör ápolása, folyamatos kiszolgálása, illetve új kapcsolatok kiépítése,
  • Jelentések, beszámolók készítése a vezetők részére.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, felsőfokú agrár végzettség ELŐNY,
  • Integrátor cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat Békés megye területén,
  • Határozott, meggyőző fellépés

Amit kínálunk:

  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (autó, telefon, laptop),
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkakezdés: Akár azonnal,
  • Munkavégzés helye: Békés megye.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 9-6710-es” referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése