Megbízható, biztos hátterű partnerünk számára keresünk munkatársat

 TERÜLETI KÉPVISELŐ

 (HF 9-6561)

 munkakörbe.

Feladat

  • Agrártermékek és kiegészítők értékesítése,
  • Új ügyfelek megkeresése,
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása.

Elvárások

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Agrár végzettség előnyt jelent,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Saját gépjármű,
  • Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • Biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • Munkakezdés: Akár azonnal,
  • Munkavégzés helye: Heves megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 9-6561-es” referenciaszám feltüntetésével a lenti  e-mail címre.

                                                          HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése