www.cvonline.hu

 Jól ismert, magyar gyógyszergyártó partnerünk

 TERÜLETI KÉPVISELŐ

(HF 9-6557)

 munkatársat keres.

Feladat:

  • A cég képviselete az adott terület kiemelt vásárlói felé, rendszeres kapcsolattartás gyógyszerészekkel és gyógyszertárakkal,
  • A POS-anyagok láthatóságának ellenőrzése és érvényesítése az adott területen lévő gyógyszertárakban,
  • A termékhez tartozó értékesítési adatok elemzése valamint a promóciós megállapodások megtárgyalása a Társaság által meghatározott céloknak megfelelően,
  • Jelentéskészítési és adminisztratív feladatok, beleértve a promóciós megállapodásokhoz kapcsolódó szerződések és számlák időben történő begyűjtését,
  • Heti jelentések készítése az aktuális területi információkról mind a szakma, mind a termék vonatkozásában,
  • Folyamatos kapcsolattartás szakmai társaságokkal,
  • A munkakör betöltéséhez szükséges szakmai- és kommunikációs ismeretek rendszeres frissítése, folyamatos önképzés.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Üzleti/stratégiai szemlélet, bizonyított értékesítési eredményesség,
  • A gyógyszerpiac ismerete,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • Kezdeményezőkészség, agilis hozzáállás,
  • Kiváló kommunikációs készség, tárgyalási gyakorlat,
  • Problémamegoldó gondolkodásmód,
  • Csapatmunka és önállóság – a helyzetnek megfelelő hatékony működés.

Előny:

  • Értékesítési és OTC gyógyszer-promóció terén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet,
  • Dinamikus csapat,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Buda+Pest megye nyugati része vagy Szabolcs-Szatmár-Bereg megye vagy Baranya – Somogy megye,
  • Munkakezdés: 2014. július 1.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével

küldje a „HF 9-6557” referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése