www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ (HF 7-5612)

Műszaki termékek kereskedelmével foglalkozó biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk új munkatársat

TERÜLETI KÉPVISELŐ

 (HF 7-5612)

munkakörbe

 Csongrád megyébe.

Feladat:

  • Új partnerek felkutatása, látogatása, szerződések megkötése,
  • Meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás,
  • Akciók ismertetése, termékbevezetésekben való részvétel,
  • Folyamatos kapcsolattartás a központtal és a telephellyel.

Elvárások:

  • Műszaki, min. középfokú végzettség,
  • Minimum 2 éves műszaki termékek értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Jó kommunikációs képesség.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy biztos hátterű cégnél,
  • Érdekes, változatos feladatok.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Csongrád,
  • Munkakezdés: azonnal.

 Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,

fényképes magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 7-5612” referenciaszám

feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Munkavégzés helye Csongrád megye
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Csongrád