www.cvonline.hu

Területi képviselő (Heves és Nógrád megye)

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, textilipari szolgáltatással foglalkozó partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkeresése

  • Szolgáltatás értékesítése

  • Ajánlatok megtétele, szerződések megkötése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség

  • B. kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat

  • 2-3 év értékesítésben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Német nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Céges gépkocsi, mobiltelefon és laptop a munkavégzéshez

  • Alapbér+jutalék

Munkavégzés helye:

  • Heves és Nógrád megye

Munkavégzés helye Heves és Nógrád megye
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Heves, Nógrád