www.cvonline.hu

Területi Képviselő (Győr)

  • A hirdetés 440 napja lejárt

Dohányipari partnercégünk részére Győrbe keresünk kollégát határozott, 2015.10.31-ig tartó időtartamra az alábbi pozícióba:

Területi  képviselő

Feladatok:

  • Partnerek látogatása céges autóval
  • Dohánytermékek helyben történő értékesítése a vállalat által biztosított terítőautóról

Elvárások:

  • Legalább érettségi
  • B kategóriás jogosítvány
  • Legalább egy éves gépjármű-vezetői tapasztalat
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • 2 héten belüli munkakezdési hajlandóság/lehetőség
  • Teljesítményorientáció
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Csapatszellem

Előny:

  • Slepptúrás értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Egyéb:

Munkaidő: napi 8 óra

Határozott idejű szerződés 2015.10.31.

Munkavégzés helyszíne:

Győr és környéke

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és ösztönző
  • Dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a betölteni kívánt pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű