www.cvonline.hu

Területi képviselő gyakornok/ Hűtő auditor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 939337
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. részére keresünk területi képviselői gyakornok pozícióra diák munkavállalót.

Feladatok:

  • Piaclátogatás
  • Egyeztetés az üzletvezetővel
  • A kihelyezett Coca-Colás hűtők állapotának és tartalmának ellenőrzése, rendezése
  • Bolti adatok közvetítése a központnak

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása, legalább fél évre (1 év vállalását előnyként tekintjük)
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló konfliktuskezelési készség
  • B kategóriás jogosítvány és gépjárművezetési tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Egy év vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 900 Ft/óra diákbér
  • Rugalmas munkavégzés
  • I-pad
  • Mobiltelefon
  • Céges gépjármű

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltesz egy fényképes önéletrajzot .doc vagy .pdf formátumban.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Legyél Te barátaid fejvadásza!

2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást ! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése