www.cvonline.hu

Területi képviselő (fodrász látogató)

  • A hirdetés 62 napja lejárt

Professzionális hajápolási termékben, jelen lévő nagykereskedelmi cég az

Professional Hungary Kft

területi képviselőt (fodrász látogató)

keres országosan. Biztos háttér, versenyképes fizetés, egy dinamikusan fejlődő cégnél.

  • Ha egészségtudatos vagy és érdekel professzionális hajápolás
  • Ha érdekel, a kereskedem,
  • Ha számodra nem pálya egy irodában üldögélni egész nap,
  • Ha szívesen mész ki személyesen ügyfelekhez,
  • Ha szeretnél az átlagnál jobban keresni, Akkor Téged keresünk!

Organikus fodrászati hajápolási termékekkel foglalkozó cég, keres magyarországi disztribúciós hálózatának felállítására, termékei a magyar piacon történő bevezetésére TERÜLETI KÉPVISELŐ (üzletkötő) munkatársakat.

Feladataid:

  • Területeden, partneri hálózat kiépítése;
  • Új partnerek személyes felkutatása, és a termékek megismertetése; partner meggyőzése
  • Ügyfelek igényeinek figyelemmel kísérése, kiszolgálása.
  • Rendszeres kapcsolattartás a meglévő partnerekkel;

Elvárásaink:

  • Kiváló kapcsolatteremtő képességgel rendelkező, nyílt, dinamikus személyiség legyél.
  • Türelmes, jó problémamegoldó képességgel bírj
  • Sikerorientált és teljesítményközpontú szemléletű legyél
  • Legalább középfokú végzettséged legyen;
  • Direkt értékesítési és ügyfélkapcsolati területen szerzett minimum 3 éves gyakorlat
  • Saját autó;
  • Üzleties megjelenés
  • Egyéni vállalkozói jogviszony.

Amit kínálunk:

  • Alapbér és kimagasló teljesítményarányos jövedelem (sávos kiemelkedő jutalék);
  • Biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség, részvétel egy dinamikusan fejlődő csapat sikereiben
  • Tervezhető jövő.
  • Önmegvalósítás
  • Önálló munkavégzés, rugalmas időbeosztás
  • Saját eladás technikai tréning
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapesten és országosan minden megyében.

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal e-mailban az E-mail cím megjelenítése-ra.

Elérhetőségünk: Takács István HR osztályvezető 06-20 9252 186

Helyek Budapest
Pest
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Területi képviselő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó