www.cvonline.hu

Területi Képviselő (Fejér-Veszprém Megye)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.15.
Hirdetés azonosító: 1095198

Tapasztalt, műszaki háttérrel rendelkező Területi Képviselőt keresünk piacvezető partnerünk Dunántúli üzletágának fejlesztése céljából. Megbízónk ipari szerszámok és gépek forgalmazásával, beszerzésével foglalkozik, valamint innovatív megoldásokat és szaktanácsadást nyújt partnerei számára.

Ügyfelünk fix munkabéren felül, havi teljesítmény alapú jutalékot, bónuszt, külföldi tréningeket, modern munkakörnyezetet és további juttatásokat kínál a jelentkező Területi Képviselő kolléga számára.

A Területi Képviselő legfontosabb feladatai:

 - Meglévő ügyfelek kezelése, igények felmérése
- Lehetséges új ügyfélkör feltérképezése megyei szinten
- Új ügyfelek felkutatása, kapcsolatok kialakítása
- Szakmai tanácsadás biztosítása a már meglévő és új partnereknek számára
- Ajánlatok elkészítése és jóváhagyása

 Legfontosabb elvárások a jelentkező Területi Képviselővel szemben:

- Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
- Proaktív és kommunikatív személyiség
- Kimagasló műszaki affinitás elengedhetetlen
- Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
- B kategóriás jogosítvány

 Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmét, tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.