www.cvonline.hu
Területi Képviselő (Északkelet-Magyarország)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.10.10.
Jelentkezési határidő: 2014.10.11.
Hirdetés azonosító: 855949
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Budapest központjától kb. 30 km-re lévő, prémium építőipari termékeket gyártó partnerünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- A cég termékeinek értékesítése meglévő és új kivitelező, illetve beruházó ügyfelek részére
- Építész tervezők, tűzvédelmi tervezők, beruházók látogatása, támogatása
- Új, potenciális partnerek felkutatása, hosszú távú üzleti kapcsolat kialakítása
- Bemutatók, prezentációk szervezése, megtartása
- Projektek felkutatása, a releváns információk továbbítása, a döntéshozók befolyásolása
- A meglévő termékportfólió értékesítése, új termékek bevezetése
- Az éves látogatási terv megvalósítása
- Az aktivitások tervezése és adminisztrációja
- Előadások szervezése és megtartása a vállalat partnerei számára

Követelmények
Elvárások:
- Legalább középfokú végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
- Magabiztos kereskedői véna
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- MS Office és internet ismeret
- Nyitottság, kiváló kapcsolatteremtő képesség és megbízhatóság
- Szervezett és kitartó munkavégzés
- Sikerorientált szemléletmód, rugalmasság
- Érvényes “B” kategóriás vezetői engedély
- Lakhely: Miskolc, Debrecen vagy Nyíregyháza környéke

Előny jelent:
- Magasépítésben szerzett gyakorlat, ill. végzettség
- Élő kapcsolatrendszer a megjelölt területen