www.cvonline.hu
Területi képviselő (Északkelet-Magyarország)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.08.03.
Jelentkezési határidő: 2014.08.05.
Hirdetés azonosító: 795106
lejárt

(Heves
Heves

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű megbízónk építőipari termékek gyártása és kereskedelme területén világszinten ismert. Magas minőségű termékeik országosan megtalálhatóak a legnagyobb építőipari viszonteladók termékpalettáján.
Kereskedelmi csapatuk támogatására keresünk Területi Képviselőt észak-kelet magyarországi munkavégzéssel (Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár, Borsod-Abaúj, Nógrád, Heves és Pest megye).

Feladatok:
- Új, potenciális partnerek felkutatása, hosszú távú üzleti kapcsolat kialakítása
- A meglévő termékportfólió értékesítése, új termékek bevezetése
- Az éves látogatási terv megvalósítása és a megállapodott eredmények szállítása a cég legfontosabb üzleti partnereivel: építőanyag kereskedők, barkácsáruházak, kivitelezők
- Az aktivitások tervezése és rögzítése a vállalat ügyfélkapcsolati rendszerében, az értékesítés nyomonkövetése
- Kereskedelmi, marketing és műszaki információk továbbítása a vállalat ügyfelei felé, az értékesítési kampányok lebonyolítása
- Építési projektek felkutatása, a releváns információk továbbítása, a döntéshozók befolyásolása
- Előadások szervezése és megtartása a vállalat partnerei számára

Követelmények
Szakmai háttér:
- Főiskolai diploma
- Középfokú angol-nyelvtudás
- Értékesítés területén szerzett ideálisan 2-8 éves szakmai tapasztalat
- Kereskedelmi egységek, partnerek látogatásában, forgalom növelésében szerzett gyakorlat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, PowerPoint, Word)

Személyiség, képességek:
- Sikerorientált, értékesítési beállítottság, proaktív attitűd
- Megbízhatóság, önálló munkavégzésre és együttműködésre való képesség
- Kreativitás, konstruktivitás
- Jó kommunikációs és prezentációs képesség

Egyéb:
- Területen lévő lakhely: Eger, Gyöngyös, Miskolc és közvetlen vonzáskörzete
- B kategóriás vezetői engedély

Nem elvárás az építőipari piacon szerzett tapasztalat!