www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ / ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 688 napja lejárt

Phobex Kft.

 Új munkatársat keresünk kéziszerszám nagykereskedő vállalatunkhoz az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Termékértékesítés szerszámiparban tevékenykedő viszonteladók, vállalkozások számára, rendelések kezelése
  • Kapcsolattartás a meglévő vevőkkel, új ügyfélkapcsolatok felkutatása, kiépítése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok elkészítése, szakmai tanácsadás a vevők felé

Amit kínálunk:

  • Szolgálati autó, laptop, telefon
  • Fiatalos csapat, igényes munkakörnyezet
  • Kiépült infrastruktúra, biztos háttér
  • Versenyképes jövedelem

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Minimum középfokú vagy kereskedelmi végzettség
  • Eredmény- és vevőorientáltság
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Önszervező képesség
  • Önálló, kitartó dinamikus munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Előnyt jelent:

  • Értékesítési munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség

Fényképes önéletrajzokat várunk, fizetési igény megjelöléssel a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:

Tolna megye, Baranya megye Somogy megye

Helyek Baranya
Tolna
Somogy
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő