www.cvonline.hu

Területi képviselő, értékesítő

  • A hirdetés 656 napja lejárt

Az OMT Zrt.

területi képviselő, értékesítő

kollegát keres

Hajdú-Szabolcs-Borsod megyékből (1 fő)

Feladatok:

  • Cégünk által kitűzött értékesítési célok elérése
  • Állattenyésztésben használatos eszközök, felszerelések bemutatása, értékesítése
  • Szakmai tanácsadás
  • Új kapcsolatok kiépítése
  • Üzletek, mezőgazdasági vállalkozások, állami intézmények látogatása

Elvárások:

  • Több éves értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi vagy agrár végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány (6 hónapnál nem régebbi)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes forgalommal arányos jövedelem
  • Szakmai tréning
  • Hosszú távú munkahely és vállalati háttér
  • Gépjármű, telefon

Kérjük a megpályázni kívánt pozíció pontos megnevezését minden esetben tűntesse fel a tárgy részben!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címen keresztül.

A beérkezett pályázatok elbírálása időt vesz igénybe, kérjük legyen türelemmel, amennyiben önéletrajza beleillik cégünk jövőbeni terveibe, abban az esetben illetékes kollegánk felveszi Önnel a kapcsolatot.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő