www.cvonline.hu

Területi Képviselő/ Értékesítő.

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2015.06.05.
Hirdetés azonosító: 912022
lejárt

Jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkező,kommunikatív,megnyerő modorú munkatársat keresünk Somogy megye területére!

Elvárások:

  • - Felsőfokú végzettség,
  • - Kereskedelem,értékesítés területén szerzett tapasztalat,
  • - Kiváló kapcsolatteremtő képesség,
  • - Jó kommunikációs készség,
  • - Értékesítői véna,
  • - Stabil,megbízható munkavégzés,
  • - MS-Office ismeretek,
  • - B-kategóriás jogosítvány és saját gépjármű.

Előny de nem elvárás:

  • - szakirányú végzettség,
  • - 3-5 éves szakmai tapasztalat,
  • - meglévő kapcsolatrendszer (kis,közép és nagyvállalatokkal),
  • - angol vagy német nyelv társalgási szintű ismerete.

Feladatok:

  • - szolgáltatások értékesítése,
  • - folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel,
  • - állományápolás,
  • - új,potenciális ügyfelek felkutatása,
  • - szerződéskötés.

Amit ajánlunk:

  • - stabil,vállalati háttér,
  • - hosszútávú munkalehetőség,
  • - fiatalos csapatban való munkavégzés,
  • - munkaeszközök biztosítása a munkavégzéshez (Lap top és       mobiltelefon),
  • - versenyképes fizetés + útiköltségtérítés,
  • - folyamatos képzéseken való részvétel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,kérjük küldje el fényképes,szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu