www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ - ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 1160 napja lejárt

Leguan Burkolatok Kft.

A Leguan Burkolatok Kft. a magyarországi szőnyeg- és lakástextil piacon 8 éve jelenlévő stabil családi vállalkozás.
Cégünk törökbálinti bemutatóterme 600 m2 alapterületű, amely egy lakberendezési célra tervezett áruházban, a Max Cityben található.

Budapest és 50km-es körzetére, meglévő hálózattal való kapcsolattartásra, látogatására és új ügyfelek felkutatására TERÜLETI KÉPVISELŐT - ÉRTÉKESÍTŐT keresünk.

Főbb feladatai:

  • Kapcsolatot tart a meglévő vevőkörrel, terv szerint látogatja őket.
  • Építi és karban tartja az ügyfél-adatbázist.
  • Felkutatja a potenciális vevőket, felméri igényeiket.
  • Ellenőrzi és aktualizálja a viszonteladókhoz kihelyezett állványokat, mintákat.
  • Figyeli az értékesítési célok teljesülését, javaslatot tesz azok fejlesztésére.
  • Kiszállítja a kisebb tételű megrendeléseket

A területi képviselőnek jelen pillanatban nem kell a hét minden napján a viszonteladókat látogatni, a munkaidejének a 60-70%-át a bemutatótermi értékesítési munka teszi ki. A későbbiekben, miután szakmailag eléri a kívánt szintet, már döntően a partnerek látogatása lesz a fő tevékenysége.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetői tapasztalattal.
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete. (Word, Excel)
  • Hasonló területen szerzett legalább 2 év tapasztalat.
  • Német vagy angol nyelvtudás.
  • Kiváló kommunikációs készség, barátságos fellépés, nagy teherbírás, pontosság.

Amit kínálunk:

  • stabil, teljesítményarányos jövedelem
  • céges gépkocsi, telefon
  • szakmai előrelépési lehetőség
  • dinamikus, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Max City, Törökbálint, Tópark u. 1/A. és Budapest és 50km-es körzete

Jelentkezés módja: önéletrajzát a lent megadott e-mail címre várjuk, fizetési igény megjelöléséve

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő