www.cvonline.hu

Területi képviselő, értékesítő

  • A hirdetés 910 napja lejárt

Az OMT Zrt.

területi képviselő, értékesítő

kollegákat keres az alábbi megyékre:

Pest megye (1 fő)

Hajdú-Szabolcs-Borsod megyék (1 fő)

Győr-Sopron-Veszprém- Zala megyék (1 fő)

Tolna- Baranya-Vas megyék (1 fő)

Feladatok:

  • Állattenyésztésben használatos eszközök, hobbiállat felszerelés értékesítése
  • Cégünk által kitűzött értékesítési célok elérése
  • Új kapcsolatok kiépítése, forgalmazói hálózatunk fejlesztése
  • Meglévő partnereinkkel való kapcsolattartás
  • Üzletek látogatása

Elvárások:

  • Több éves értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi vagy agrár végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkahely és vállalati háttér
  • Vállalati telefon

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

A beérkezett pályázatok elbírálása időt vesz igénybe, kérjük legyen türelemmel, amennyiben önéletrajza beleillik cégünk jövőbeni terveibe, abban az esetben illetékes kollegánk felveszi Önnel a kapcsolatot

Helyek Budapest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Pest
Győr-Moson-Sopron
Veszprém
Zala
Vas
Tolna
Baranya
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő