www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ - ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 421 napja lejárt

A Valdo Cafe System Kft. (Link megjelenítése), mely immár 23 éve dinamikusan fejlődik belföldön és külföldön egyaránt, értékesítői csapatába

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Új vevőkapcsolatok kialakítása
  • A cég termékeinek túrarendszerben történő értékesítése
  • Készletkezelés
  • Bizonylatok készítése
  • Ügyviteli rendszerben történő pontos, precíz adminisztráció vezetése
  • Aktív részvétel kiállításokon, rendezvényeken, piackutatásokban
  • Összefoglaló jelentések, elemzések készítése

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Értékesítés terén szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs és meggyőzőkészség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Élő kapcsolatrendszer
  • Önálló munkavégzés
  • Szervezési készség
  • Problémamegoldó és kontroll képesség
  • Érett, ügyfél-orientált, pro-aktív személyiség,
  • Értékesítői véna, jó fellépés
  • Munkabírás, csapatszellem, lojalitás

Előnyt jelent:

  • Helyismeret
  • Kávéautomaták üzemeltetése területen szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos, kihívásokkal teli munkalehetőség
  • Alapfizetés és teljesítményarányos juttatási rendszer
  • Biztos, szakmai és anyagi háttér
  • Céges autó és mobiltelefon

Munkavégzés helye: Pest megye, Bács-Kiskun megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével.

Helyek Bács-Kiskun
Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő