www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ, ÉRTÉKESÍTŐ, TANÁCSADÓ

  • A hirdetés 124 napja lejárt

Apollos Bt. a KOZMETIKA AFRODITA Professzionális kozmetikai termékeit forgalmazó cég keres munkatársakat
Kozmetikus látogató, Területi képviselő, Tanácsadói, Értékesítői
munkakörbe

Feladatok:

  • professzionális kozmetikai termékek aktív értékesítése,
  • meglévő ügyfelekkel - kozmetikusok, masszőrök, szépségiparban dolgozók - való kapcsolattartás,
  • ügyfélkör bővítése.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • felhasználószintű számítógépes ismeretek,
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • értékesítési tapasztalat,
  • eredmény- és ügyfél-orientáltság,
  • igényes megjelenés
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • saját gépkocsi.

Az ideális jelölt:

  • Rugalmas,
  • Szorgalmas,
  • Megbízható,
  • Precíz,
  • Önálló munkavégzésre képes, de csapatban is jól megállja a helyét,
  • Logikus gondolkodású,
  • Nem riad meg egy kis tanulástól és képes elmerülni a szépségápolás világában,
  • Betartja a határidőket,
  • Munkát keres, nem csak munkahelyet
  • Nem okoz gondot az okostelefon használata

Előny:

  • kozmetikai termékek értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • kozmetikus végzettség,
  • kozmetikai területen lévő kapcsolatrendszer.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas időbeosztás,
  • Izgalmas munka,
  • Versenyképes fix + teljesítményarányos bérezés,
  • Fantasztikus csapat

Munkavégzés helye:

  1. Budapest (optimális lakhely: Budapest) – Pest + Pest megyei régió
  2. Budapest (optimális lakhely: Budapest) – Buda + Pest megyei régió
  3. Csongrád-Békés megye

AMENNYIBEN TÖBBET SZERETNE MEGTUDNI A MUNKÁVAL, FELADATOKKAL ÉS MUNKAHELLYEL KAPCSOLATOSAN, RÉSZLETEKET A HONLAPUNKON OLVASHAT, AZ ALÁBBI LINKET A BÖNGÉSZŐBE MÁSOLVA.

Link megjelenítése

Kapcsolat
Varga Attila

Helyek Budapest
Csongrád
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő