www.cvonline.hu

Területi képviselő, értékesítő - Szabolcs-Borsod megye

  • A hirdetés 962 napja lejárt

Az OMT Zrt.

területi képviselő, értékesítő

kollegát keres

Szabolcs-Borsod megyékbe (1 fő)

Feladatok

  • Cégünk által kitűzött értékesítési célok elérése
  • Állattenyésztésben használatos prémium eszközök, felszerelések bemutatása, értékesítése
  • Szakmai tanácsadás
  • Új kapcsolatok kiépítése
    Üzletek, mezőgazdasági vállalkozások, állami intézmények látogatása
  • Elvárások
  • Több éves értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi vagy agrár végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány (6 hónapnál nem régebbi)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes forgalommal arányos jövedelem
  • Hosszú távú munkahely és vállalati háttér
  • Gépjármű
  • Telefon

Kérjük a megpályázni kívánt pozíció pontos megnevezését minden esetben tűntesse fel a tárgy részben!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát az alábbi email címen.

A beérkezett pályázatok elbírálása időt vesz igénybe, kérjük legyen türelemmel, amennyiben önéletrajza beleillik cégünk jövőbeni terveibe, abban az esetben illetékes kollegánk felveszi Önnel a kapcsolatot.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő