www.cvonline.hu

Területi Képviselő / Értékesítő (Budapest/Pest megye)

  • A hirdetés 892 napja lejárt

Nemzetközi, belépőszőnyeg szolgáltatás-értékesítésre specializálódott partnercégünk megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Követelmények:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves - B-2-B értékesítésben, nemzetközi vállalatnál szerzett - szakmai tapasztalat
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készség, határozottság
  • Önálló, energikus munkavégzés, mobilitás
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Angolnyelv-tudás előny

Feladatok:

  • Új potenciális ügyfelek megkeresése, rendszeres látogatásuk
  • Ajánlatok / szerződések készítése
  • Tárgyalások bonyolítása, céges prezentációk megtartása
  • Akció- és értékesítési tervek kidolgozása
  • Versenytárs-figyelés
  • Beszámolók, riportok készítése a Sales Manager számára

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!
Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítése