www.cvonline.hu

Területi Képviselő / Értékesítési Képviselő

  • A hirdetés 428 napja lejárt

Az AVE Ásványvíz Gyártó és Forgalmazó Kft. új kollégát keres

munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • Új ügyfelek szerzése, vevői igények felmérése
  • A meglévő ügyfélkapcsolatok megbízható ápolása személyesen és telefonon
  • A vevői észrevételek, az esetleges reklamációk kezelése
  • A megcélzott eladási pontok látogatása
  • rendszeres vevőlátogatás
  • Folyamatos nyomonkövetés, kapcsolattartás
  • Piaci információk gyűjtése és továbbítása az értékesítő kollégák, illetve az értékesítési vezető felé
  • Az adminisztratív feladatok megbízható elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Stabil számítástechnikai ismeretek: MS Office;
  • "B" kategóriás vezetői engedély, többéves vezetési gyakorlat
  • Kiváló kapcsolatteremtő és -építő képesség
  • Megnyerő, magabiztos fellépés
  • Vevőorientált szemlélet
  • Önálló munkavégzésre való igény és képesség
  • Szakmai tapasztalat: hasonló területen szerzett, többéves tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Erős belső motiváció

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fix alapbér + teljesítményarányos jutalékrendszer
  • Céges autó, céges mobiltelefon

A jelentkezéseket, fizetési igény megjelölésével  július 29-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő