www.cvonline.hu

Területi Képviselő (Építőipar)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.25.
Jelentkezési határidő: 2015.08.08.
Hirdetés azonosító: 917691

Nemzetközi, nagy múltú Megbízónk számára, építőipari értékesítő szakembert keresünk, az alábbi pozícióba
Területi Képviselő Észak - Nyugat Magyarország

Feladatok:

- meglévő kereskedői hálózat és ügyfélkapcsolatok kiemelt szintű menedzselése (Szak-kiskereskedések/retail)
- rendszeres ügyféllátogatás, (napi 5-6 látogatás), igényfelmérés
- értékesítés ösztönzése
- árajánlatok készítése
- terméktámogatás és tanácsadás
- jelentések készítése, riportálás
- versenytársak figyelése, projektek felderítése, piaci információk gyűjtése

Elvárások:

- releváns értékesítői tapasztalat (preferáltan építőipari)
- elhivatottság az értékesítés iránt
- kiváló kapcsolatteremtő-, illetve tárgyalási készség
- MS office, aktív angol nyelvtudás előnyt jelent
- lakóhely az észak-nyugati régióban
- B kategóriás gépjármű jogosítvány

Amit kínálunk:

- stabil vállalati háttér
– hosszútávú szakmai perspektíva
- versenyképes juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján