www.cvonline.hu

Területi Képviselő (Elektronika)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2015.08.19.
Hirdetés azonosító: 905705

Nemzetközi, nagy múltú Megbízónk számára, elektronikai értékesítő szakembert keresünk, az alábbi pozícióba
Területi Képviselő

Feladatok:

- kereskedelmi akciók menedzselése, rendelések kezelése, a kivitelezőkkel való kapcsolattartás
- új termékek bevezetése, termék-promóció
- kereskedelmi szerződések kezelése
- készletellenőrzés, polci termékválaszték kialakítása és biztosítása
- POS anyagok gondozása
- marketing akciók támogatása, közreműködés a partnerrendezvények sikeres lebonyolításában
- versenytársak figyelése, projektek felderítése, piaci információk gyűjtése

Elvárások:

- releváns értékesítői tapasztalat (preferáltan FMCG)
- elhivatottság az értékesítés iránt
- kiváló kapcsolatteremtő-, illetve tárgyalási készség
- MS office, aktív angol nyelvtudás előnyt jelent
- képesség a villamossági ismeretek elsajátítására (műszaki végzettség előnyt jelent)
- B kategóriás gépjármű jogosítvány

Amit kínálunk:

- stabil vállalati háttér
– hosszútávú szakmai perspektíva
- versenyképes juttatások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a