www.cvonline.hu

Területi képviselő (egészségügy, kórházlátogató)

  • A hirdetés 1137 napja lejárt

Megbízónk több milliárd Forint forgalmú orvosi műszereket, segédanyagokat értékesítő vállalat, amelynek a kórházi, intézeti, orvosi partnerei kezelésére keresünk értékesítő munkatársat. Ebben a pozícióban fő fókusz a sebkezelés, tehát kötszerek és egyéb sebkezelési anyagok, eszközök területe.

Feladatok:

 -     meglévő és új ügyfelek felkeresése

-     kórházak, rendelőintézetek, szakorvosokkal történő kapcsolattartás (területek: sebészet, traumatológia, bőrgyógyászat, ortopédia, nőgyógyászat, urológia.

-    ügyféligények felkeltése, kezelése

-    kötszerek és egyéb sebkezelési anyagok, eszközök értékesítése

-    beszállítói szerződések előkészítése, megkötése

-    szakmai tanácsadás a felhasználók részére, nővérek, orvosok, stb.

-     esetleges problémák kezelése

-    helyszíni termékbemutatók elvégzése

-     a projektekhez fűződő értékesítési adminisztrációk vezetése, kezelése

Elvárás:

 -    középfokú végzettség, felsőfokú előnyt jelent

-    hasonló területen szerzett tapasztalat előnyös

-    egészségügyi területen szerzett szakmai vagy kereskedelmi tapasztalat előnyt jelent

-    önálló, tárgyalóképes, eredményorientált személyiség

-    egészségügyi végzettség vagy nővéri / műtősnői múlt szintén előnyt jelent

Fizetés: versenyképes bruttó jövedelem + bónusz + cégautó + tel.+ notebook

Munkavégzés helye: Budapesti központ, de az alábbi megyék egészségügyi intézményeinek a látogatása a feladat: Csongrád megye, Komárom- Esztergom megye, Győr- Moson-Sopron, Fejér megye, Veszprém megye

Részleg

értékesítés

Helyek Budapest
Csongrád
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Komárom-Esztergom
Pest
Veszprém
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő