www.cvonline.hu
Területi Képviselő (Csongrád, Békés)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.09.30.
Jelentkezési határidő: 2014.10.03.
Hirdetés azonosító: 842152
lejárt

(Békés
Békés

Pozícióleírás
Kedves Területi Képviselő!

Ha a lakhelyed Szeged, Békéscsaba vagy ezen városok közelében van, és a következő kérdések mindegyikére igen a válaszod:
- Határozott vagy, jó meggyőzőképességgel?
- Van 3-4 év tapasztalatod területi értékesítőként?
- Meg mersz szólalni angolul?

-> akkor Téged keresünk!

Nemzetközi hátterű megbízónk építőipari termékek gyártása és kereskedelme területén világszinten ismert. Magas minőségű termékeik országosan megtalálhatóak a legnagyobb építőipari viszonteladók termékpalettáján.
Kereskedelmi csapatuk támogatására keressük a fent említett kollégát.
Feladatok:
- Új, potenciális partnerek felkutatása, hosszú távú üzleti kapcsolat kialakítása
- Építési projektek felkutatása, a releváns információk továbbítása, a döntéshozók befolyásolása
- A meglévő termékportfólió értékesítése, új termékek bevezetése
- Az éves látogatási terv megvalósítása
- Az aktivitások tervezése és adminisztrációja
- Előadások szervezése és megtartása a vállalat partnerei számára

Követelmények
Szakmai háttér:
- Főiskolai diploma
- Középfokú angol nyelvtudás
- Szakmai tapasztalat alapján kifejezetten junior kollégát keresünk
- Kereskedelmi egységek, partnerek látogatásában, forgalom növelésében szerzett gyakorlat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, PowerPoint, Word)

Személyiség, képességek:
- Sikerorientált, értékesítési beállítottság, proaktív attitűd
- Megbízhatóság, önálló munkavégzésre és együttműködésre való képesség
- Kreativitás, konstruktivitás
- Jó kommunikációs és prezentációs képesség

Egyéb:
- Területen lévő lakhely: Kecskemét vagy Szeged környéki lakhely
- B kategóriás vezetői engedély

Nem elvárás az építőipari piacon szerzett tapasztalat!