www.cvonline.hu

Területi képviselő - Csomagolástechnika

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.10.21.
Hirdetés azonosító: 1114512
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Megbízónk által gyártott ill. képviselt termékek értékesítése elsősorban Kelet-Magyarországon.

Feladatkör, felelősségek:

• Megbízónk által gyártott ill. képviselt termékek értékesítése elsősorban Kelet-Magyarországon

• Megbízónk piaci pozíciójának erősítése

• Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel

• Új ügyfelek felkutatása

• Igények felmérése, ajánlatok utánkövetése, szerződések előkészítése

• Műszaki tanácsadás

• Forgalmi tervek megvalósítása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Műszaki végzettség

• Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

• Angol nyelvtudás

• B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin, utazási hajlandóság (külföldre is)

• Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

• Önálló munkavégzés

• Számítástechnikai ismeretek (MS Office, CRM szoftver)

ELŐNY:

• Saját vevőkör az ipar területéről

• Német nyelvtudás

Nyelvtudás:

Angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk Európa számos országában jelen lévő, közel 100 éve működő nemzetközi vállalkozás, ipari csomagolóanyagok és csomagolások fejlesztésével, értékesítésével foglalkozik.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes juttatási csomag

• Modern, teljesen felszerelt gépkocsi

• 100%-ban bejelentett munkaviszony

• Nemzetközi munkakörnyezet

• Fiatalos csapat, stabil háttér

• Legkorszerűbb IT és kommunikációs eszközök

• Külföldi oktatás és tréningek

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.