www.cvonline.hu

Területi Képviselő - Budapest

  • A hirdetés 70 napja lejárt

Területi képviselő

Olajtechnológiai berendezéseket (földalatti, földfeletti, üzemanyag kiszolgáló rendszereket, veszélyes és kenőanyag tárolókat, vezérlő automatákat, kútoszlopokat, kimérő szerkezeteket, olajtechnológiai alkatrészeket) forgalmazó, ezeknek az eszközöknek a tervezésével, telepítésével és műszaki üzembe helyezésével foglalkozó Hungaro Mobiltank Kft.

Területi Képviselőt

keres.

Feladat:

  • cégünk partnereivel való kapcsolattartás
  • a területen új ügyfelek felkutatása, tájékoztatása
  • ajánlatok készítése
  • szerződések megkötése, nyomon követése

Elvárásaink:

  • üzletkötői munkakörben szerzett tapasztalat
  • nagyfokú önállóság és precizitás a munkavégzésben
  • műszaki beállítottság
  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói számítógépes ismeret

Előny, de nem feltétel:

  • felsőfokú végzettség
  • idegen nyelv ismerete
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fiatal, összeszokott, dinamikus csapat
  • szakmai támogatás
  • megbízható céges háttér
  • főállású munkaviszonyból származó alkalmazotti munkabér.
  • alapbér és jutalék
  • mobiltelefon
  • szolgálati gépkocsi

Amennyiben megfelel az elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Területi képviselő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő