www.cvonline.hu

Területi képviselő Budapest és Pest megye északi területére

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.10.26.
Hirdetés azonosító: 788141
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal két évtizedes üzleti múlttal rendelkező, kiemelkedő minőségű termékek gyártásával és értékesítésével foglalkozó cég, területi képviselőt keres Budapest és Pest megye északi területére.

Feladatok:

  • Az elmúlt 15 évben kialakított kapcsolatrendszer gondozása, átvétele, üzemeltetése.

Elvárások:

  • Lakhely a megjelölt területen
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret ( Word, Excel)
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Folyamatos tanulás és fejlődési lehetőség
  • Jó szervező-, és problémamegoldó képesség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Pedagógus diploma

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség kiemelkedő jövedelem
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Céges autó, telefon
  • Rendszeres képzés

Fényképes önéletrajz feltöltésével, regisztrációt követően, a Link megjelenítése weboldalon.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, hogy a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is.