www.cvonline.hu

Területi Képviselő - Baromfi Vakcina

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.12.
Jelentkezési határidő: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 1137525

Pozíció leírása / Job description

Kutatás-orientált és innovatív szemléletmódjáról híres gyógyszeripari partnerünk baromfi vakcina területére területi képviselő kollégát - Key Account Managert keres. Megbízónk előrelépési lehetőségeket és nemzetközi karriert biztosít.

Jelentkezz, ha állatorvosi végzettséggel rendelkezel, jól beszélsz angolul és baromfikhoz kapcsolódó szaktudással rendelkezel:

- baromfi termékek értékesítésben szereztél tapasztalatot
vagy
- baromfi termékek kutatásában vettél részt
vagy
- mint állatorvos baromfikkal foglalkoztál

- állatorvosokkal, baromfi telepekkel való kapcsolattartás Magyaroszágon lévő fő baromfi központjaiban
- a cég RX gyógyszereinek értékesítése
- meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, új partnerkapcsolat kiépítése
- ügyfelek elégedettségének fokozását elősegítő tevékenységek tervezése, szervezése
- marketing feladatok
- presales tanácsadás

Elvárások / Requirements

- állatorvosi végzettség
- minimum 1 év tapasztalat baromfi - gyógyászat területén (orvosi vagy kutatói)
- field sales tapasztalat baromfi termékekkel, vakcinákkal előnyt képez
- baromfi szakterület ismerete
- magabiztos angol nyelvtudás
- jó kommunikációs készség
- nyitott személyiség
- ügyfélközpontúság
- pro-aktív személyiség

Amit kínálunk / Offer

- karrierépítési lehetőségek, akár vezetői pozícióba való előrelépés
- jövőbeli külföldi munkalehetőség
- versenyképes fizetés, autó, laptop, telefon, cafeteria, bónusz
- etikus, innovatív cég
- családias csapat
- stabil, világhírű gyógyszercég

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a