www.cvonline.hu
Területi képviselő (Baranya megye)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.08.03.
Jelentkezési határidő: 2014.08.07.
Hirdetés azonosító: 817522
lejárt

(Baranya)

Pozícióleírás
Közismert márkanévvel fémjelzett, piacvezető, nemzetközi építőipari gyártó Partnerünk megbízásából Területi képviselő munkatársat keresünk dél-nyugat magyarországi munkavégzéssel.

Fő feladatok:
- Meglévő ügyfélkör, partnerek rendszeres látogatása
- Új üzleti lehetőségek keresése, ügyfelek szerzése
- Területi értékesítési tervszámok tervezése és teljesítése
- Különböző értékesítési csatornák összefogása, partnerkapcsolatok fejlesztése (szakkereskedések, beruházók, tervezők, szakemberek)
- Ügyféladatbázis naprakészen tartása
- Jelentés a kereskedelmi vezető felé

Követelmények
- Legalább középfokú végzettség
- Kereskedelmi, területi képviselői munkakörben szerzett ideálisan minimum 2 év tapasztalat
- Jártasság műszaki termékek értékesítésében, műszaki szaktanácsadás területén
- Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (Excel kezelés, az alapvető függvények ismerete, magabiztos használata)
- Kiváló kereskedelmi érzék és értékesítési attitűd
- Magabiztos kommunikáció, kiváló tárgyalási készség
- Magas munkabírás és stressz tűrő képesség
- Szervezett, önálló, precíz munkavégzés
- Határozott fellépés, sikerorientált hozzáállás