www.cvonline.hu

Területi képviselő az AgroEcoPower Divízió részére

  • A hirdetés 491 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, stabil cseh cég keres területi képviselőt kereskedelmi tevékenység végzésére Közép- és Kelet-Magyarországon. Cégünk 16 éves múltra tekint vissza, Európában nyolc országában illetve az USA-ban is jelen vagyunk. Fő tevékenységünk az autóiparhoz és a mezőgazdasági gépjárművekhez kapcsolódik. Alkalmazottaink száma 60 fő felett van.

Főbb feladatok:

  • Új üzleti kapcsolatok felkutatása, létrehozása, piacfejlesztés.
  • Rendszeres kommunikáció a csehországi központtal.
  • Folyamatos kapcsolattartás jelenlegi partnereinkkel, rendszeres ügyféllátogatás.

Az álláshoz kapcsolódó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség.
  • "B" kategóriás jogosítvány (járművezetői tapasztalat).
  • Angol nyelv középfokú ismerete előny.
  • Kreativitás, megbízhatóság.
  • Kommunikációs készség.
  • Ügyfélorientált gondolkodás.
  • Lojalitás.
  • Minimum három éves tapasztalat a mezőgazdasági ágazatban (esetleg könnyű- és nehézgép ismeret).

Amit kínálunk:

  • Munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál, fiatal kollektívában.
  • Középkategóriás céges autó, magán használatra is.
  • Telefon, notebook.
  • Teljes körű technikai felkészítés a munkára.

A személyes interjúk várható időpontja november harmadik hete.

Munkaviszony kezdete: 01.12.2015.

Munkaviszony: alkalmazotti.

Helyek Békés
Bács-Kiskun
Csongrád
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő