Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

TERÜLETI KÉPVISELŐ ANYAGMOZGATÓ GÉPEK ÜZLETÁG   (HR7482111X)

KELET-, VAGY NYUGAT MAGYARORSZÁG

MEGBÍZÓNK:

  • Megízónk iparágában egyik legnagyobb és legszélesebb termékskálával rendelkező komplex raktár logisztikai szállító.
  • Azért dolgoznak, hogy a logisztikai megoldások piacán a gyors és pontos kiszolgálás mellett, raktárrendszerek tervezésével és kiemelkedő minőségű termékekkel, illetve szolgáltatásokkal hatékonyan és kiszámíthatóan üzemelő raktárakat építsenek partnereiknek.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Törökbálint

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • 3 hónapos orientációs program, beillesztési program.
  • Önálló munkavégzés.
  • Szállítói és belső képzések.
  • Folyamatos szakmai fejlődés.
  • Családias cégkultúra.
  • Céges autó.

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Anyagmozgató gépek értékesítése elsősorban új és meglévő partnereink részére
  • A meglévő ügyfelekkel való személyes kapcsolat kiépítése, potenciális ügyfelek felkutatása
  • Az ügyfél folyamatainak, igényeinek alapos megismerése, koncepcióalkotás
  • Ajánlatok készítése, prezentálása, ajánlati állomány kezelése, szerződéskötés

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, logisztikai, gazdasági terület)
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat nagyértékű gépek értékesítése területén (jármű, haszongépjármű, agráripari gépek, megmunkálógépek stb.)
  • Folyamatszemlélet, lényeglátás, gazdasági érvrendszerek ismerete
  • Beszerzési csatornák ismerete, meglévő kapcsolatrendszer KKV illetve multinacionális területen.
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.
A levél tárgyában kérjük jelölje meg a pozíció megnevezését és a hirdetés azonosítóját.

Köszönöm!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

TERÜLETI KÉPVISELŐ ANYAGMOZGATÓ GÉPEK ÜZLETÁG (HR7482111X)

Törökbálint, 2045 Magyarország
Budapest
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása