www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 942691
lejárt
Tech People FEJLÉC

SOK MUNKA, MAGAS KERESET!

Megbízónk, a hazai intézményi bútorozás és fémbútorgyártás vezető gyártója, mintegy 130 munkatársával, és a majd 2 milliárd forintos éves forgalmával

Területi képviselő

munkatársat keres a következő területekre:

Fejér, Veszprém, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala megye

Feladatok:

•    kapcsolatok építése vállalkozások vezető beosztású munkatársaival, a helyi oktatásirányítási szervekkel, iskolafenntartókkal
•    meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása telefonon és személyesen, kapcsolatrendszer továbbépítése,
•    termékek és szolgáltatások értékesítése, prezentációk tartása cégeknél és oktatási intézmények fenntartóinál, illetve oktatási intézményekben
•    ajánlatok készítése,
•    üzleti levelezés a partnerekkel e-mailben
•    kiemelt projektek lebonyolítása
•    cégképviselet az adott területen

Akire szükségünk van:

•    rendelkezik értékesítési tapasztalattal
•    képes és hajlandó elvégezni a rábízott feladatokat, és visszajelzi azok eredményeit
•    szervezett személyiség, képes folyamatos értékesítési tevékenységre
•    nem fél telefonálni, ügyfeleket megkeresni
•    nyílt, közvetlen személyiség, magabiztos fellépésű, jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik,
     jól kommunikál szóban és írásban egyaránt
•    jó előadókészsége, biztos prezentációs technikája van
•    jó számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezik (Word – ajánlatok megfogalmazása, formába öntése, pdf fájlok készítése, Excel – táblázatok készítése, internet használata, levelezés és Skype használata)
•    önálló, precíz, kitartó, agilis
•    igényes megjelenésű

Amit nyújtunk:

•    biztos szakmai háttér, minőségi termékek
•    hosszú távú munka
•    munkavégzés teljes időszakára fix bér+jutalék,
•    a munkához használható mobil internet, mobil telefon,  laptop, személygépjármű

Munkavégzés helye:

•    Fejér, Veszprém, Győr-Moson-Sopron, Vas, Zala megye

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC