www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 839460
lejárt
Tech People FEJLÉC

Orvostechnikai eszközöket, étrend-kiegészítőket és kozmetikumokat forgalmazó partnerünk számára keresünk kollégát

Területi Képviselő

munkakörbe, vállalkozói (esetleg alkalmazotti) státuszba hosszú távra.

Elvárások:

•    Felsőfokú egészségügyi végzettség
•    B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
•    Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express) ismeret és gyakorlat
•    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
•    Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, siker orientáltság, üzleti érzék
•    Nagyfokú önállóság, mobilitás
•    A vállalkozói státusz előnyt jelent

Amit kínálunk:

•    Kihívásokkal teli, kreatív feladatkör
•    Korrekt bérezés, bónusz lehetőségek
•    Teljesíthető tervek

Munkavégzés helye:

•    Budapest és Pest Megye déli kerületei, illetve kistérségei

Munkakezdés:

•    2014. szeptember

Személyes interjú az augusztus 25-i héten várható!

Amenyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét!

Tech People LÁBLÉC