www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 789578
lejárt
Tech People FEJLÉC

SOK MUNKA, MAGAS KERESET!

A hazai intézményi bútorozás és fémbútorgyártás vezető gyártója, mintegy 130 munkatársával, és a majd 2 milliárd forintos éves forgalmával

Területi képviselő

munkatársat keres a következő területekre:

Komárom-Esztergom megye, Pest megye

Feladatok:

•    kapcsolatok építése vállalkozások vezető beosztású munkatársaival, a helyi oktatásirányítási szervekkel, iskolafenntartókkal

•    meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása telefonon és személyesen, kapcsolatrendszer továbbépítése,

•    termékek és szolgáltatások értékesítése, prezentációk tartása cégeknél és oktatási intézmények fenntartóinál, illetve oktatási intézményekben

•    ajánlatok készítése,

•    üzleti levelezés a partnerekkel e-mailben

•    kiemelt projektek lebonyolítása

•    cégképviselet az adott területen

Akire szükségünk van:

•    rendelkezik értékesítési tapasztalattal

•    képes és hajlandó elvégezni a rábízott feladatokat, és visszajelzi azok eredményeit

•    szervezett személyiség, képes folyamatos értékesítési tevékenységre

•    nem fél telefonálni, ügyfeleket megkeresni

•    nyílt, közvetlen személyiség, magabiztos fellépésű, jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik, jól kommunikál szóban és írásban egyaránt

•    jó előadókészsége, biztos prezentációs technikája van

•    jó számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezik (Word – ajánlatok megfogalmazása, formába öntése, pdf fájlok készítése, Excel – táblázatok készítése, internet használata, levelezés és Skype használata)

•    önálló, precíz, kitartó, agilis

•    igényes megjelenésű

Amit nyújtunk:

•    biztos szakmai háttér, minőségi termékek

•    hosszú távú munka

•    munkavégzés teljes időszakára fix bér+jutalék,

•    a munkához használható mobil internet, mobil telefon,  laptop, személygépjármű

Munkavégzés helye:

•   Komárom-Esztergom megye

•   Pest megye

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el  nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC