www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1060187
lejárt
Tech People FEJLÉC

SOK MUNKA, MAGAS KERESET!

Megbízónk mintegy 130 munkatársával, és a majd 2 milliárd forintos éves forgalmával a hazai intézményi bútorozás és fémbútorgyártás vezető gyártója. Csapatuk bővítéséhez keresünk munkatársat a következő területre:

TERÜLETI KÉPVISELŐ

(Jász-Nagykun-Szolnok, Hajdú, Csongrád, Békés megye régiók)

Feladatok:
  • kapcsolatok építése vállalkozások vezető beosztású munkatársaival, a helyi oktatásirányítási szervekkel, iskolafenntartókkal
  • meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása telefonon és személyesen, kapcsolatrendszer továbbépítése,
  • termékek és szolgáltatások értékesítése, prezentációk tartása cégeknél és oktatási intézmények fenntartóinál, illetve oktatási intézményekben
  • ajánlatok készítése,
  • üzleti levelezés a partnerekkel e-mailben
  • kiemelt projektek lebonyolítása
  • cégképviselet az adott területen
Akire szükségünk van:
  • rendelkezik értékesítési tapasztalattal
  • képes és hajlandó elvégezni a rábízott feladatokat, és visszajelzi azok eredményeit
  • szervezett személyiség, képes folyamatos értékesítési tevékenységre
  • nem fél telefonálni, ügyfeleket megkeresni
  • nyílt, közvetlen személyiség, magabiztos fellépésű, jó kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik, jól kommunikál szóban és írásban egyaránt
  • jó előadókészsége, biztos prezentációs technikája van
  • jó számítógépes felhasználói ismeretekkel rendelkezik (Word – ajánlatok megfogalmazása, formába öntése, pdf fájlok készítése, Excel – táblázatok készítése, internet használata, levelezés és Skype használata)
  • önálló, precíz, kitartó, agilis
  • igényes megjelenésű
Amit nyújtunk:
  • biztos szakmai háttér, minőségi termékek
  • hosszú távú munka
  • munkavégzés teljes időszakára fix bér+jutalék,
  • a munkához használható mobil internet, mobil telefon,  laptop, személygépjármű
Munkavégzés helye:
  • Jász-Nagykun-Szolnok,
  • Hajdú, Csongrád,
  • Békés megye

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC