www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ (6277)

  • A hirdetés 844 napja lejárt

Kelet-Magyarországon 20 éve jelenlévő műszaki termékek forgalmazásával foglalkozó partnerünk részére keresünk
Területi képviselő munkatársat
Nyíregyháza és környékére

Elvárások
•Középfokú végzettség
•Minimum 2-3 év érékesítésben szerzett tapasztalat
•Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
•Határozott, magabiztos fellépés
•Rendszerben gondolkodó, dinamikus, célorientált személyiség
•Jó kapcsolatteremtő képesség, üzleties megjelenés
•Kiváló kommunikációs készség és hatékony tárgyalástechnika
•Műszaki jártasság
•B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
•Autóalkatrészek értékesítése
•Leendő és meglévő ügyfeleink teljes körű kiszolgálása
•Új ügyfelek keresése és a meglévő ügyfél kör fejlesztése
•Üzleti tárgyalások lebonyolítása
•Kapcsolattartás a cég vezetésével, riportok, jelentések készítése
•Részvétel az értékesítés tervezésében, a célszámok követése, és azok elérése

Amit kínálunk:
•Versenyképes juttatási rendszer fix bér jutalék
•Változatos, kihívásokkal teli, mozgalmas feladatok
•Szolgálati autó, laptop, telefon
•Szakmai felkészítés és folyamatos továbbképzés

Munkavégzés helye:
•Nyíregyháza

•Önéletrajzokat, pozició megjelöléssel várjuk a E-mail cím megjelenítése e-mail címre