www.cvonline.hu

Területi képviselő – Veszprém és Fejér megye

  • A hirdetés 423 napja lejárt

A Bramac Kft. Területi képviselő munkatársat keres Veszprém és Fejér megyei munkavégzéssel.

Fő feladatok:

  • Meglévő ügyfélkör, partnerek rendszeres látogatása
  • Új üzleti lehetőségek keresése, ügyfelek szerzése
  • Területi értékesítési tervszámok tervezése és teljesítése
  • Különböző értékesítési csatornák összefogása, partnerkapcsolatok fejlesztése (szakkereskedések, beruházók, tervezők, szakemberek)
  • Ügyféladatbázis naprakészen tartása
  • Jelentés a kereskedelmi vezető felé

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kereskedelmi, területi képviselői munkakörben szerzett ideálisan 2-6 év tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete (Excel kezelés, az alapvető függvények ismerete, magabiztos használata)
  • Kiváló kereskedelmi érzék és értékesítési attitűd
  • Magabiztos kommunikáció, kiváló tárgyalási készség
  • Magas munkabírás és stressz tűrő képesség
  • Szervezett, önálló, precíz munkavégzés
  • Határozott fellépés, sikerorientált hozzáállás

További előnyök: Jártasság műszaki termékek értékesítésében, műszaki szaktanácsadás területén. Építőipari termékek piacán szerzett szakmai háttér előnynek számít

Amit a cég kínál:

  • Stabil nemzetközi háttér, erős marketing támogatás
  • Fiatalos, lendületes, eredményorientált csapat
  • Vonzó fizetési csomag és juttatások
  • Vállalati autó, laptop és mobiltelefon

Pályázatát (önéletrajz és motivációs levél) 2016. május 26-ig várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Veszprém
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő