www.cvonline.hu

Területi Képviselő – Észak-Dunántúl

  • A hirdetés 538 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, élelmiszer-kereskedelmi vállalat, a cég termékeinek értékesítésére szakmailag felkészült munkatársakat keres Észak-Dunántúl (Zala-Vas-Győr-Sopron-Veszprém- Fejér megye) területére.

Területi Képviselő

Feladatok:

  • élelmiszeripari termékeink értékesítése, disztribúciójának fejlesztése
  • hálózati központokkal, nagykereskedő partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • új partnerek felkutatása és megnyerése
  • a terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítése
  • a cég hatékony képviselete
  • tárgyalások lebonyolítása

Elvárások:

  • FMCG szektorban, területi értékesítésben szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • gépjárművezetői engedély (B kategóriás jogosítvány)
  • alapvető Microsoft Office programok ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • dinamikus, jó fellépés és tárgyalási készség

Előnyt jelent:

  • retail vevőismeret
  • kereskedelmi végzettség
  • értékesítési folyamatok ismerete
  • nagy autóvezetési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • változatos, felelősségteljes, önálló munka
  • jó csapatszellem
  • versenyképes alapfizetés, negyedéves bónusz elszámolás
  • munkavégzéshez céges gépkocsi
  • mobil telefon
  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • lendületes fiatalos értékesítési csapat

Jelentkezését az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Fejér
Győr-Moson-Sopron
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő