www.cvonline.hu

TERÜLETI KÉPVISELŐ – ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 828 napja lejárt

A Greiner Bio-One Hungary Kft országos működési körrel keres új üzletágának beindításához tapasztalt

munkatársat

(labordiagnosztika területre)

Feladatok:

  • Új partnerek folyamatos felkutatása, látogatása, az ügyfélkör kiépítése, majd folyamatos bővítése, a piaci események folyamatos figyelemmel kísérése.
  • Rendszeres, személyes kapcsolattartás a termékeket közvetlenül felhasználó szakemberekkel, a kereskedelmi kapcsolatok ápolása, partnerlátogatás, problémamegoldás, reklamációkezelés.
  • Közreműködés tenderek előkészítésében és kidolgozásában.
  • Az éves forgalom tervezése, és a tervek valamint a hatékonyság időszakos felülvizsgálata.
  • Rendszeres jelentések, pontos, precíz adminisztráció készítése.
  • Aktív részvétel piackutatásokban, kiállításokon, termékbemutatókon.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (biológus/mikrobiológus/orvos).
  • Labortechnikai területen szerzett több éves értékesítési tapasztalat.
  • Élő piaci kapcsolatrendszer.
  • Minimum középfokú (szakmai) angol vagy német nyelvtudás (aktív nyelvhasználat).
  • Kiváló számítástechnikai ismeretek (MS Office).
  • B kategóriás vezetői engedély, autóvezetési rutin.
  • Önálló munkavégzés, teherbírás.
  • Kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés.

Előnyt jelent:

  • Marketing tapasztalat.
  • Angol és német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil nemzetközi munkáltatói háttér.
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok.
  • Vállalati autó.
  • Laptop, mobiltelefon.
  • Folyamatos szakmai fejlődés, nemzetközi továbbképzések.

A munkavégzés helye

Országos.

Fényképes önéletrajzát és a bérigényt is tartalmazó motivációs levelét a pozíció megjelölésével 2015. szeptember 10-ig várjuk.

Helyek Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Vezetői engedély Szükséges