TERÜLETI KÉPVISELŐ – ÉRTÉKESÍTŐ (labortechnika, releváns végzettséggel és tapasztalattal)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 921450

FELADATOK

  • Rendszeres, személyes kapcsolattartás a termékeket közvetlenül felhasználó szakemberekkel, működő kereskedelmi kapcsolatok ápolása, partnerlátogatás, problémamegoldás, reklamációkezelés
  • Az ügyfelek rendszeres látogatásán túl új partnerek folyamatos felkutatása, látogatása, az ügyfélkör szélesítése, a piaci események folyamatos figyelemmel kísérése
  • Közreműködés tenderek előkészítésében és kidolgozásában
  • Az éves forgalom tervezése, és a tervek valamint a hatékonyság időszakos felülvizsgálata
  • Rendszeres jelentések, pontos, precíz adminisztráció készítése
  • Aktív részvétel piackutatásokban, kiállításokon, termékbemutatókon

ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (orvos/biológus/mikrobiológus)
  • Labortechnikai területen szerzett több éves értékesítési tapasztalat
  • Élő piaci kapcsolatrendszer
  • Minimum középfokú (szakmai) angol vagy német nyelvtudás (aktív nyelvhasználat)
  • Kiváló számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • B kategóriás vezetői engedély, autóvezetési rutin
  • Önálló munkavégzés, teherbírás
  • Kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés

ELŐNYT JELENT

  • Marketing tapasztalat
  • Mindkét idegennyelv ismerete

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Biztos, stabil nemzetközi munkáltatói háttér
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Vállalati autó
  • Laptop, mobiltelefon