Területi Képviselő – Építőipari terület (Kelet-Magyarország)

  • A hirdetés 1014 napja lejárt

Multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A cég termékeinek értékesítése meglévő és új kivitelező, illetve beruházó ügyfelek részére
  • Építész-tervezők, tűzvédelmi tervezők, beruházók látogatása, támogatása
  • Projektek felkutatása
  • Bemutatók, prezentációk szervezése, megtartása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 5 éves tapasztalat
  • Magabiztos kereskedői attitűd
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office és internet ismeret
  • Érvényes “B” kategóriás vezetői engedély
  • Nyitottság, újra való fogékonyság, kiváló kapcsolatteremtő képesség és megbízhatóság
  • Nagyfokú szervezettség és munkabírás
  • Sikerorientált szemléletmód
  • Mobilitás

Amit kínálunk:

  • Biztos hátterű, nemzetközi cég
  • A felettes vezető teljes körű támogatása az eladási tervek teljesítéséhez
  • Sikerorientált kereskedelmi szervezet
  • Vonzó fizetés és teljesítményarányos bónusz + céges autó

Előny jelent:

  • Magasépítésben szerzett gyakorlat, ill. végzettség
  • Élő kapcsolatrendszer a megjelölt területen
  • Miskolc, Debrecen vagy Nyíregyháza környéki lakhely

Munkavégzés helye:

  • Észak-kelet Magyarország