Területi képviselő – Építőipar – Nyugat-Magyarország JO-1405-286339

  • A hirdetés 1199 napja lejárt
Referenciaszám:
JO-1405-286339

Fizetés:
versenyképes
Tapasztalatok:
3-4 év
Munkaidő
Állandó teljes munkaidős
Végzettség szintje
Egyetemi diploma (Bch)
Tanácsadó neve:
Rita Tasnady
Tanácsadó e-mail címel:

Leírás:

Megbízónk vezető brand a szendvicspanelek és acéllemezek gyártása terén. A kiváló minőségű termékeket az építőipar világszerte ismeri és sikerrel alkalmazza. Most a magyarországi piacon való minél szélesebb körű ismertség biztosítására keresünk számukra munkatársat az alábbi pozícióba:

Területi képviselő – Építőipar – Nyugat-Magyarország (Dunántúl) JO-1405-286339

Feladatok:

  • Potenciális partnerek felkutatása
  • A cég képviselete és a termékek értékesítése
  • Vevők látogatása, kapcsolatok fejlesztése
  • Értékesítés, az árak elfogadható szinten tartása
  • Technikai tanácsadás az ügyfelek részére
  • Annak biztosítása, hogy a jelöltek kiváló szolgáltatásban részesüljenek
  • Márkatudatosság építése

Elvárások:

  • 3-5 éves értékesítési tapasztalat építőipari területen
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Jó kiállás
  • Sikerorientált, eredményorientált gondolkodás
  • Energikus, lendületes, talpraesett személyiség
  • Rugalmasság
  • Stratégiai szemlélet
  • Pozitív attitűd
  • Kitartó, céltudatos személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit Megbízónk kínál:

  • Karrierlehetőség egy jelentős nemzetközi vállalatnál
  • Részvétel egy intenzíven növekedő cég magyarországi terjeszkedésében
  • Képzési lehetőségek
  • Versenyképes kompenzációs csomag

A munkavégzés helye: Dunántúl