www.cvonline.hu

Területi ingatlankezelési művezető TIZO

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV Zrt.
Ingatlankezelési művezető TIZO

Helység Budapest
Terület Ingatlanüzemeltetés
Foglalkoztatás formája Határozatlan idejű
Munkaidő Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • A hatáskörébe tartozó üzemviteli, karbantartási, hibaelhárítási, javítási munkafolyamatok napi rendszerességgel történő szervezése, koordinálása, és ellenőrzése.
  • Ellenőrzi az elvégzett munkákról kiállított munkalapokat, bizonylatokat, a kiállított számlákat, elvégzi az elszámolásokhoz, adatszolgáltatásokhoz szükséges feladatokat.
  • Biztosítja (leltárfelelősségi megállapodás alapján) a munka elvégzéséhez szükséges anyagokat, szerszámokat, munka- és védőfelszereléseket.
  • Vezeti a munkavállalók munkavégzésével kapcsolatban előírt nyilvántartásokat (munkaidő, oktatások, stb.), illetve felügyeli azok vezetését.
  • Képviseli a Társaságot az előkészítő műszaki bejárásokon, munkaterület átadásokon, üzembe helyezési eljárásokon.
  • Gondoskodik a felügyelete alá tartozó (leltárfelelősségi megállapodás alapján) gépek, berendezések üzemképes állapotáról és a balesetmentes munkavégzés feltételeinek biztosításáról.
  • Működési területére vonatkozóan közreműködik a karbantartási, javítási tervek elkészítésében.
  • Végzi az irányítása alá tartozó fizikai dolgozók szükséges és megfelelő mértékű tájékoztatását, információkkal való ellátását, a szükséges oktatások megtartását és dokumentálását.
  • Közfoglalkoztatási jogviszony keretében foglalkoztatottak napi munkavégzésének irányítása, kontrollja, a megfelelő adatszolgáltatások biztosítása, továbbítása az illetékes közfoglalkoztatási munkatársaknak. A tevékenységek utasítások szerinti ellátása.
  • A NET szerződésből eredő, hatáskörébe tartozó munkafolyamatok eseti szervezése, koordinálása, és ellenőrzése. A tevékenységek utasítások szerinti ellátása.
  • A NET Zrt-re vonatkozó, a Területi Ingatlankezelési és Zöldterület karbantartási Osztály és a Főnökség felől beérkező megrendelések fogadása, teljesítése.

A munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú végzettség (érettségi),
  • tevékenységéhez kapcsolódó technológiai utasítások ismerete,
  • biztonságtechnikai-, tűzvédelmi-, környezetvédelmi-, munkavédelmi előírások ismerete,
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • 3 év szakterületen szerzett gyakorlat,
  • orvosi alkalmasság

Bővebb felvilágosítást ad Schmidtka Lászlóné 1/511-1664 / 01/16-64

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Közigazgatás / Államigazgatás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest