www.cvonline.hu

Területi ingatlankezelési egységvezetõ

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

MÁV Zrt.
Területi ingatlankezelési egységvezető

Helység Budapest
Terület Ingatlangazdálkodás, -hasznosítás
Foglalkoztatás formája Határozatlan idejű
Munkaidő Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • A területi ingatlankezelési egység munkaszervezetének, tevékenységének, gazdálkodásának irányítása és ellenőrzése. A létesítmények, ingatlanok (épületek és építmények) és a hozzájuk tartozó tárgyi eszközök, berendezések működtetésével összefüggő műszaki felügyelet, üzemeltetés, tervezett és eseti karbantartás, valamint üzemzavar- és hibaelhárítás ellátásának irányítása, kontrollja.
  • Építmények műszaki üzemeltetésének, berendezések rendszeres felügyeletének, a területi hatáskörébe tartozó berendezések (kazán, lift, stb.) karbantartásának biztosítása.
  • A területéhez tartozó műszaki és gazdálkodási tervek folyamatos ellenőrzése, a szükséges korrekciók elvégzése, illetve javaslattétel a terv-felelősségből adódóan.
  • A vízi-közművek és épületgépészeti berendezések gazdaságos karbantartásának és zavar-hibaelhárítási feladatok elvégzésének irányítása, kontrollja.
  • A hatáskörébe tartozó épületvillamossági karbantartási, és javítási munkák végrehajtásának irányítása, kontrollja.
  • Gondozási tevékenységek biztosítása: takarítás, hulladékkezelés (szilárd, folyékony), rágcsáló- és rovarirtás, síkosság mentesítés stb.
  • A bérleti szerződésekben rögzített bérlői kötelezettségek teljesítésének ellenőrzése érdekében az ingatlanbérlőkkel való kapcsolattartás biztosítása, valamint a közüzemek ellenőrzésének biztosítása, észrevételek jelentése az ingatlanhasznosítás szervezete felé.
  • Az ingatlanok állagával, használatával kapcsolatos ellenőrzési feladatok ellátásának biztosítása, a használatban bekövetkezett változások (pl.: állagváltozás, elbirtoklás, illegális szemétlerakás, jogcím nélküli használat, stb.) jelzése az érintett szervezetek részére.
  • Közfoglalkoztatási jogviszony keretében foglalkoztatottak munkavégzésének irányítása, kontrollja, a megfelelő adatszolgáltatások biztosítása, továbbítása az illetékes közfoglalkoztatási munkatársaknak. A tevékenységek utasítások szerinti ellátása.
  • Karbantartási, beruházási és felújítási munka esetén a munkaterület biztosítása.
  • Eszközök nyilvántartásának biztosítása, adatszolgáltatások végzése, eszközszükséglet felmérése, beszerzési és selejtezési javaslat készítése.
  • Működési területén az ingatlan leltározás elvégzésében történő közreműködés.
  • A beszerzett védőruhák, védőeszközök, védőfelszerelések és védőital munkavállalók részére történő kiosztásáról való gondoskodás, kapcsolódó dokumentáció vezetése.
  • Biztosítja a képviseletet, illetve közreműködik a közigazgatási, hatósági bejárásokon és eljárásokon.
  • A NET szerződésből eredő kötelezettségek teljesítésének biztosítása, szolgáltatási egység szintű szervezése, irányítása, ellenőrzése. A tevékenységek utasítások szerinti ellátása.

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség - ingatlankezeléssel, üzemeltetéssel kapcsolatos végzettséget adó karok, műszaki, gazdasági képzettséget adó karok,
  • 5 év szakterületen szerzett gyakorlat,
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • orvosi alkalmasság

Bővebb felvilágosítást ad Schmidtka Lászlóné 1/511-1664 / 01/16-64

Várjuk jelentkezését!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Közigazgatás / Államigazgatás, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest