www.cvonline.hu

Területi Igazgató

  • A hirdetés 259 napja lejárt

Az OTP Lakás-takarékpénztár kiemelt stratégiai partnere az alábbi pozícióba keres munkatársat:

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Aktív részvétel az értékesítési terv megvalósításában
  • Értékesítő munkatársak toborzása, kiválasztása
  • Az új kollégák irányítása, mentorálása, betanítása
  • Meetingek megtartása, illetve megszervezése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • szeretnek értékesíteni, harapják az üzletet
  • pozitív életszemlélettel rendelkeznek, tettre készek, dinamikusak, jókedvűek
  • szeretnek munkatársakat keresni és teljesítményre ösztönözni
  • komolyan veszik az ügyfeleiket, az ő igényeiket, és soha nem javasolnak olyan megoldást, ami kárt okoz nekik
  • tartósan szeretnek legalább havi 1 millió forint nettó jövedelmet feltételező életszínvonalon élni
  • szeretik a jó kocsikat és a külföldi utazásokat
  • nem a rossz gazdasági helyzetről beszélnek, hanem meglátják a piaci lehetőségeket és tudnak, mernek és akarnak lépni
  • nem várják megváltásként a hangzatos reklámokat, hanem saját meggyőző erejükben hisznek
  • gyorsan, rugalmasan reagálnak a változó környezetre
  • értékesítettek már bármilyen szolgáltatást, de elsősorban hitelt, vagy egyéb banki terméket, illetve biztosításokat
  • számlaképesek, rendelkeznek már saját vállalkozással

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Vezetői kiemelt fix juttatás az első 6 hónapban
  • Kiemelt vezetői jutalék lehetősége
  • Havonta célprémium lehetősége
  • Betanítás, tréningek