www.cvonline.hu

TERÜLETI HR MANAGER

  • A hirdetés 350 napja lejárt

A Premier Risk Kft. keres 1 fő munkatársat :

pozícióba.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Dinamikus, nyitott személyiség
  • Értékesítési HR területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Igényes, professzionális munkakörnyezet
  • Nemzetközi hátterű képzési és mentori rendszer
  • Karrier út magasabb pozíció felé, térítésmentes szakmai képzések
  • Hosszú távú versenyképes jövedelem

Feladatok:

  • Hirdetések szervezése, kezelése
  • Létszámfejlesztési csatornák beazonosítása, működtetése
  • A munkakörhöz kapcsolódó marketing feladatok ellátása
  • Kiválasztási folyamatok szervezése, lebonyolítása
  • Beillesztés irányítása, folyamatos kontroll

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye egész területe, központi székhely Nyíregyháza.

Irodáink: Nyíregyháza, Kisvárda, Mátészalka, Fehérgyarmat, Nyírbátor, Vásárosnamény, Nagyecsed, Újfehértó.

Jelentkezését: 2016.01.27.

Fényképes önéletrajzzal ellátott pályázatokat az alábbi e-mail címre kérjük megküldeni:

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő