www.cvonline.hu

Területi fenntartási csoportvezető

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.11.09.
Hirdetés azonosító: 989188

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Területi fenntartási csoportvezető
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Területi fenntartási vezetők vezetése
- Csapat motiválása és támogatása az ingatlanok és eszközállomány fenntartása érdekében
- Fenntartási problémák gyors és hatékony megoldásának biztosítása
- 6-24 hónapos munkaterv kidolgozása és követése, fenntartási költségtervek előkészítése, nyomon követése
- Az éves költségtervben meghatározott költségek limiten belül tartása
- Megelőző karbantartások rendszeres és határidőre elkészülésének biztosítása
- Változások kezdeményezése, támogatása, végrehajtása és végrehajtatása
- Rendszeres áruház látogatás és visszajelzés a fenntartási csapat teljesítményéről
- Hatékony erőforrás gazdálkodás az elvárt karbantartás biztosítása érdekében
- Teljesítmény menedzsment, lehetőségek folyamatos keresése a tehetségek fejlesztése érdekében
- Nyitott, őszinte kommunikáció a fenntartási csapattal, áruház vezetőkkel, működési csapatokkal, társosztályokkal
- Vezetőség tájékoztatása a fenntartási problémákról, lehetőségek felkutatása és javaslatok kidolgozása azok megoldására
- Szoros együttműködés a beszállítói menedzserrel a szerződött partnercégek teljesítményének fenntartására, fejlesztésére
- Műszaki specifikációk előkészítése, nyomon követése, aktualizálása az üzlet és a törvényi környezet változásainak figyelembe vételével
Munkakör betöltésének feltételei: - Felsőfokú (mérnöki) végzettség
- Minimum 5 év szakmai és vezetői tapasztalat
- Nagyfokú önállóság, precizitás
- B kategóriás jogosítvány
- Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Magabiztos fellépés
- Erős kommunikációs készség, nyitottság multinacionális környezetben történő munkavégzésre
- Rugalmasság
- Munkavégzés szoros határidőkkel

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest