www.cvonline.hu

Területi értékesítői gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 910095
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. részére keresünk területi értékesítői gyakornok pozícióra diák munkavállalót.

Feladatok:

  • Piaclátogatás
  • Egyeztetés az üzletvezetővel
  • A kihelyezett Coca-Colás hűtők állapotának és tartalmának ellenőrzése, rendezése
  • Bolti adatok közvetítése a központba

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti minimum 3 nap vállalása, legalább fél évre
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló konfliktuskezelési készség
  • B kategóriás jogosítvány és gépjárművezetési tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Egy év vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 900 Ft/óra diákbér
  • Rugalmas munkavégzés
  • I-pad
  • Mobiltelefon
  • Céges gépjármű

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után tehetsz meg. Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!