www.cvonline.hu

Területi értékesítő

  • A hirdetés 572 napja lejárt

a hazai és a nemzetközi piacokra

Cégünk egy 25 éves múlttal rendelkező Ajándék-Virágkellék-Lakásdekor-Játék termékek exportjával és importjával foglalkozó vállalat, mely megnövekedett feladatai ellátására keres Kollégákat.

Feladatkör:

  • meglévő és új partnerek megkeresése
  • saját ügyfélkör kialakítása
  • telefonos időpont egyeztetés és személyes tárgyalások lebonyolítása
  • aktivitás és kitartó munka az előirányzott forgalom elérésének érdekében
  • ajánlatok készítése és rendelések felvétele
  • szerződések megkötése
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • vevőgondozás
  • rendszeres jelentések és riportok készítése CRM rendszer használatával
  • tréningeken való részvétel

Elvárások:

  • Nagykereskedelmi értékesítésben szerzett min. 5 éves tapasztalat aktív kapcsolati tőkével az alábbi területekről: ajándék, virágkellék, homedekor, játék, papír-írószer, élelmiszer bolt, vegyeskereskedés, bababolt, reklámajándék, HoReCa
  • leinformálhatóság referenciával igazoltan (ajánlólevél)
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • magasan motivált, eredményorientált és kezdeményező személyiség
  • önmagára és munkájára igényes
  • kitartó és terhelhető munkaképesség
  • csapatban és egyénileg is jól működő személy
  • nyitottság a tréningeken való részvételre és a folyamatos fejlődésre
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyök:

  • saját gépjármű
  • laptop
  • számlaképesség
  • közép-európai országokban aktív kapcsolati tőke és az ehhez szükséges nyelvismeret az alábbi nyelvterületeken: Cseh, Szlovák, Ukrán, Orosz, Román, Szerb, Horvát, Szlovén, Német, Angol

Amit kínálunk:

  • Közép-Európa legszélesebb termékkínálata
  • Termékkörei vonatkozásában Magyarország egyik legnagyobb ügyfélkörével rendelkező export-import vállalkozás
  • kizárólagos forgalmazási joggal rendelkező termékek értékesítése
  • licences termékek értékesítése, mint pl. Disney, Hello Kitty, Angry Birds, Hugo Boss, stb.
  • lehetőség egyedi dizájnú termékek értékesítésére, melyhez saját grafikai és fotóstúdióval rendelkezünk
  • évente kétszer rendezzük meg Közép-Európa legnagyobb szakmai kiállítását nemzetközi és belföldi piacra
  • aktív pénzkereseti lehetőség: alapbér + teljesítményhez mért versenyképes jutalék- és bónuszrendszer
  • folyamatos szakmai és infrastrukturális támogatás a kitűzött célok elérésében
  • cégautó használata a kitűzött célok teljesítése esetén
  • szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatal, dinamikus, lelkes, támogató csapat

Munkavégzés helye: Budapest vagy Pécs

Jelentkezés: fényképes EUROPASS önéletrajzzal és motivációs levéllel a megadott e-mail címen.

A tárgy mezőben feltétlenül jelölje meg, hogy mely területre (ország) jelentkezik!

Helyek Baranya
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...